Over ons

Waar het allemaal begon

Vanuit de verwondering over de enorme marges in de IT, bedachten Pascal de Koning en Bart Timmer in 1999 een nieuwe onderneming. Het werd een maatschap voor zelfstandige IT-professionals. Voor de financiering van hun plan klopten ze aan bij Pascal’s jeugdvriend, John Ewbank. Als drie zakenpartners, maar vooral goede vrienden, hebben zij The Future Group opgericht, dat is uitgegroeid tot de grootste IT-community van Nederland!

Het TFG-team

Vanuit ons hoofdkantoor in Zoetermeer, ook wel ons clubhuis genoemd, en ons kantoor in Den Bosch staan we voor je klaar met in totaal 35 medewerkers. Samen vormen we een hecht team waar keihard werken en een dosis humor niet ontbreekt.

Het clubhuis in Zoetermeer is onze thuisbasis voor meetings, borrels en flexwerkplekken voor zowel onze medewerkers als aangesloten IT-professionals. We bieden werkplekken in Zoetermeer, Den Bosch, Zwolle en Amsterdam. Dankzij een goede, gezonde werkplek kunnen onze medewerkers en IT-professionals met volle focus aan de slag.

Cijfers waar we trots op zijn

0+
Jaren actief
0+
IT-professionals
0+
Netwerkevents
0+
Opdrachtgevers

Meet the team

Directie

Jasper van Orden
Algemeen Directeur
E: jasper@the-future-group.com
Tel: 06-10 96 39 60

Eric Vierboom
Financieel Directeur
E: eric@the-future-group.com
Tel: 06-54 34 20 97

Patrick Barbier
Operationeel Directeur
E: patrick.barbier@the-future-group.com
Tel: 06-15 57 40 37

Maatschap management

Amanda Kolijn
Manager Maatschap Management
E: amanda@the-future-group.com
Tel: 06-11 29 08 47

Patrick Groenewoud
Maatschapmanager
E: patrick@the-future-group.com
Tel: 06-29 60 31 89

Stephan Gielisse
Maatschapmanager
E: stephan@the-future-group.com
Tel
: 06-11 59 30 75

Jeroen Wegman
Maatschapmanager
E: jeroen@the-future-group.com
Tel
: 06-21 96 20 40

Steven Atmopawiro
Maatschapmanager
E: steven@the-future-group.com
Tel:
06-21 30 64 93

Margot van der Leeden
Maatschapmanager
E: margot@the-future-group.com
Tel:
06-24 33 74 75

Back office

Esther Kuipers
Teamlead Backoffice
E: esther.kuipers@the-future-group.com
Tel: 06-25 29 72 20

Nathalie Roos
Backoffice medewerker
E: nathalie@the-future-group.com
Tel: 06-25 17 16 20

Inge Westbroek
Backoffice medewerker
E: inge@the-future-group.com
Tel: 06-29 59 53 23

Frederiek van Overveld
Backoffice medewerker
E: frederiek@the-future-group.com
Tel: 06-15 61 62 45

Recruitment

Damy Pieterse
Interim Manager Ondernemersadviseur
E: damy@the-future-group.com
Tel:
06-34942856