DE TEAMS

THE FUTURE GROUP

Ontmoet ons team

Een hechte groep die de maatschappen ondersteunt vanuit onze kantoren in Zoetermeer en Den Bosch.

DIRECTIE

Arno Commandeur

Arno Commandeur

Algemeen Directeur

arno@the-future-group.com

06-55121046

Herman Ursinus

Herman Ursinus

Directeur Regio Zuid

herman@the-future-group.com

06-28619868

Jeroen Zomers

Jeroen Zomers

Operationeel Directeur

jeroen@the-future-group.com

06-15250460

Patrick Barbier

Patrick Barbier

Directeur The Future Partners
patrick.barbier@the-future-group.com

06-15574037

BACKOFFICE

Esther Kuipers

Esther Kuipers

Team Lead BackOffice

esther.kuipers@the-future-group.com

079-2065041

Frederiek van Overveld

Frederiek van Overveld

Back Office medewerker

frederiek@the-future-group.com

079-2065042

Nathalie Roos

Nathalie Roos

Back Office medewerker

nathalie@the-future-group.com

079-2065043

FINANCE

Debora Gerlag

Debora Gerlag

Financieel Medewerker

debora@the-future-group.com

079-2065048

Eric Vierboom

Eric Vierboom

Finance Manager

eric@the-future-group.com

079-2065046

Odille Florack

Odille Florack

Financieel Medewerker

odille@the-future-group.com

079-2065047

MAATSCHAP MANAGEMENT

Amanda Kolijn

Amanda Kolijn

Manager Maatschapsmanagement

amanda@the-future-group.com

06-11290847

Martijn de Jong

Martijn de Jong

Maatschap Manager

martijn.de.jong@the-future-group.com

06-15954773

Patrick Groenewoud

Patrick Groenewoud

Maatschap Manager

patrick@the-future-group.com

06-29603189

Stephan Gielisse

Stephan Gielisse

Maatschap Manager

stephan@the-future-group.com

06-11593075

Steven Atmopawiro

Steven Atmopawiro

Maatschap Manager

steven@the-future-group.com

06-21306493

MARKETING

Tispha Barbier-Offerhaus

Tispha Barbier

Manager Marketing & Communicatie

tispha@the-future-group.com

06-29373546

Sandra Dziubinska

Sandra Dziubinska

Event coördinator

sandra.dziubinska@the-future-group.com

06-12173505

Joost van der Meulen

Joost van der Meulen

Content Marketeer

joost@the-future-group.com

06-15258970

THE FUTURE PARTNERS

Vida van Vessem

Vida van Vessem

Commercial Business Partner

vida@the-future-group.com

06-15310582

Patrick Barbier

Patrick Barbier

Directeur The Future Partners
patrick.barbier@the-future-group.com

06-15574037

RECRUITMENT

Anouk van Melis

Anouk van Melis

Corporate Recruiter

anouk.vanmelis@the-future-group.com

06-52631418