DE TEAMS

THE FUTURE GROUP

Ontmoet ons team

Een hechte groep die de maatschappen ondersteunt vanuit onze kantoren in Zoetermeer en Den Bosch.

DIRECTIE

Jasper van Orden

Jasper van Orden

Algemeen Directeur

jasper@the-future-group.com

+31610963960

Eric Vierboom

Eric Vierboom

Financieel Directeur

eric@the-future-group.com

06-54342097

Patrick Barbier

Patrick Barbier

Operationeel Directeur
patrick.barbier@the-future-group.com

06-15574037

BACKOFFICE

Esther Kuipers

Esther Kuipers

Team Lead BackOffice

esther.kuipers@the-future-group.com

06-25297220

Frederiek van Overveld

Frederiek van Overveld

Back Office medewerker

frederiek@the-future-group.com

06-15616245

Nathalie Roos

Nathalie Roos

Back Office medewerker

nathalie@the-future-group.com

06-25171620

Inge Westbroek

Inge Westbroek

Back Office medewerker

inge@the-future-group.com

06-29595323

FINANCE

Hanneke Moerman

Hanneke Moerma

Financieel medewerker

hanneke@the-future-group.com

06 21964045

Hanneke Moerman

Glenbert Flanegin

Controller

glenbert@the-future-group.com

06 10549088

MAATSCHAP MANAGEMENT

Amanda Kolijn

Amanda Kolijn

Manager Maatschapsmanagement

amanda@the-future-group.com

06-11290847

Patrick Groenewoud

Patrick Groenewoud

Maatschap Manager

patrick@the-future-group.com

06-29603189

Stephan Gielisse

Stephan Gielisse

Maatschap Manager

stephan@the-future-group.com

06-11593075

Steven Atmopawiro

Steven Atmopawiro

Maatschap Manager

steven@the-future-group.com

06-21306493

Jeroen Wegman

Jeroen Wegman

Maatschap Manager

jeroenw@the-future-group.com