DE TEAMS

THE FUTURE GROUP

Ontmoet ons team

Een hechte groep die de maatschappen ondersteunt vanuit onze kantoren in Zoetermeer en Den Bosch.

DIRECTIE

Arno Commandeur

Algemeen Directeur

arno@the-future-group.com

06-55121046

Herman Ursinus

Directeur Regio Zuid

herman@the-future-groep.com

06-28619868

Jeroen Zomers

Operationeel Directeur

jeroen@the-future-group.com

06-15250460

Patrick Barbier

Directeur The Future Partners
patrick.barbier@the-future-group.com

06-15574037

BACKOFFICE

Esther Kuipers

Team Lead BackOffice

esther.kuipers@the-future-group.com

079-2065041

Frederiek van Overveld

Back Office medewerker

frederiek@the-future-group.com

079-2065042

Marc Boelens

Operations Manager

marc@the-future-group.com

06-29445284

Nathalie Roos

Back Office medewerker

nathalie@the-future-group.com

079-2065043

FINANCE

Debora Gerlag

Financieel Medewerker

debora@the-future-group.com

079-2065048

Eric Vierboom

Finance Manager

eric@the-future-group.com

079-2065046

Odille Florack

Financieel Medewerker

odille@the-future-group.com

079-2065047

MAATSCHAP MANAGEMENT

Amanda Kolijn

Manager Maatschapsmanagement

amanda@the-future-group.com

06-11290847

Martijn de Jong

Maatschap Manager

martijn.de.jong@the-future-group.com

06-15954773

Patrick Groenewoud

Maatschap Manager

patrick@the-future-group.com

06-29603189

Stephan Gielisse

Maatschap Manager

stephan@the-future-group.com

06-11593075

Steven Atmopawiro

Maatschap Manager

steven@the-future-group.com

06-21306493

MARKETING

Maurice Steenbergen

Manager Marketing & Communicatie

maurice@the-future-group.com

06-15430509

Sandra Dziubinska

Event coördinator

sandra.dziubinska@the-future-group.com

06-12173505

RECRUITMENT

Anouk van Melis

Corporate Recruiter

anouk.vanmelis@the-future-group.com

06-52631418

Askin Nebioglu

Senior Corporate Recruiter

askin@the-future-group.com

06-15274891

Jeske van der Zwet

Recruiter

jeske@the-future-group.com

06-21163013

Juliette Preusterink

Corporate Recruiter

juliette@the-future-group.com

06-11428405

Kirsten Hugen – Blejie

Recruitment Manager

kirsten@the-future-group.com

06-29595323

Lorraine Daamen

Senior Corporate Recruiter Zuid Nederland

lorraine@the-future-group.com

06-15943727

SALES

Aimee van der Bilt – de Rooij

Sales Manager

aimee@the-future-group.com

06-28774606

Kasper Lagendijk

Account Manager

kasper@the-future-group.com

06-31979449

Sandra van Kuijk

Key accountmanager

sandra@the-future-group.com

06-46844470

Vida van Vessem

Key accountmanager

vida@the-future-group.com

06-15310582

Meer informatie over ons?

WIJ KOMEN GRAAG MET JE IN CONTACT!

Join us